KRÁSA / STYL / KREATIVITA / INOVÁCIA / VÁŠEŇ / ĽUDIA /SRDCE... to je z.one concept™


Spoločnosť z.one concept založil v roku 1999 Talian Ivano Panzeri s cieľom ponúknuť profesionálnym kaderníkom kvalitné produkty, ktoré budú spĺňať všetky ich potreby, ale aj inovatívny systém, ktorý podporí kaderníka v jeho rozvoji a raste. Ivanova obchodnej stratégie spočíva v marketingovej podpore kaderníkov, ktorí sa týmto môžu odlíšiť od konkurencie.

Mladý a dynamický tím jeho spoločnosti si veľmi rýchlo získal priazeň kaderníkov a to aj vďaka tomu, že svoju prácu robia hlavne srdcom. Táto stratégia spoločnosť z.one concept veľmi rýchlo preslávila nielen na domácom talianskom trhu, ale onedlho umožnila distribuovať svoje výrobky po celom svete.

V súčasnej dobe je sortiment značky z.one concept distribuovaný do 45 krajín celého sveta a stále zdokonaľuje ako svoje produkty, tak aj komunikáciu s kaderníckymi salóny, aby vďaka nim dostal zákazník nielen dokonalý produkt, ale aj celkovú starostlivosť uspokojujúce jeho potreby.

Rovnako tak ako sa Ivano Panzeri a jeho spoločnosť a značka z.one concept snaží stále rozvíjať a posúvať svoje podnikanie, snažíme sa aj my z ZonaIn.sk plne uspokojovať potreby našich zákazníkov, aby oni vo svojich kaderníckych salónoch mohli zase dokonale obslúžiť svojich zákazníkov.

MADE IN ITALY / LOVED EVERYWHERE