ORIGINÁLNE ZLOŽENIA PRE MUŽSKÚ KRÁSU

Zobraziť viac

DEPOT® oslavuje tradíciu pánskej starostlivosti o zovňajšok s novým, aktualizovaným pohľadom na mužskú krásu. 

Sofistikované a zároveň jednoduché produkty v ponuke sú moderné výrobky, bez ktorých sa nezaobídete, s tradičnými receptúrami – sú pravými klasikami vylepšenými pre potreby moderného muža. 

DEPOT®: súčasný, moderný a jednoduchý prístup k pánskej starostlivosti o zovňajšok. Na neustále sa meniacom trhu s pánskymi produktmi sa mnoho mužov vracia k tzv. starým holičom po holenie šité na mieru, no iní sa obracajú na vlasových stylistov, ktorí im dodajú moderný vzhľad či strih, alebo hľadajú komplexný servis v nových holičských salónoch, ktoré kombinujú minulosť a prítomnosť: z tejto myšlienky sa vyvinul DEPOT®. 

DEPOT® ponúka celú škálu pánskych produktov, ktoré sú prispôsobené pánskym potrebám a zodpovedajú požiadavkám meniaceho sa trhu. Pre náročných profesionálov na pánskom trhu boli vytvorené špeciálne vysokokvalitné výrobky so silnou identitou. 

DEPOT® ͢ The male tools & Co. Pre moderného muža, ktorý sa o seba stará. Rad produktov, ktorý skombinoval pôvodné receptúry klasických produktov pre mužov s modernými, sofistikovanými a technologicky pokročilými zloženiami.